Home
ژانویه 27, 2020

کاربردهای شگفت انگیز خمیردندان در زندگی روزانه که براتون جالب و مفید خواهد بود

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...
Written by

سلام و درود به شما عزیزان
در این ویدیو قصد داریم شمارا با 14 کاربرد مختلف و بسیارجالب خمیر دندان اشنا کنیم که مطمنا براتون مفید خواهد بود.پس با ما تا پایان این ویدیو همراه باشید و اگر تاکنون کانال پرشین تی وی رو سابسکرایب نکرده اید مارا سابسکرایب کرده و دکمه زنگوله را فشار دهید.
1 از بین بردن لکه های آب با استفاده از خمیر دندان
برای از بین بردن لکه های آب ناشی از قرار دادن ظروف خیس و یا نم دار روی سطوح ، از مقداری خمیردندان سفید رنگ استفاده کنید و با کمی حوله و یا پارچه ی تمیز ، سطح مورد نظر را تمیز کنید.

2 از بین بردن خط و خطوط روی گوشی های هوشمند خمیر دندان
برای از بین بدن خط و خطوط موجود روی اسکرین موبایل خود ، مقداری خمیر دندان را روی یک پارچه ی کتانی بمالید و روی صفحه گوشی بکشید.

3 از بین بردن خط و خدشه های روی سی دی و دی وی دی توسط خمیر دندان
کمی خمیر دندان روی سی دی ها بریزید و با یک پارچه نرم که کاملا لطیف باشد ، روی سی دی و یا دی وی دی ها بکشید.این یکی از بهترین و قدیمی ترین روش های پاک کردن و استفاده مجدد از دی وی دی هایی است که برای اجرای آنها مشکل دارید.

4 پاک کردن لکه های روی کفش با استفاده از خمیر دندان
در صورتی که رنگ اصلی کفه ی کفش شما تغییر کرده و یا تیره و کدر شده است ، برای از بین بردن لکه هایی که با آب و یا مواد شوینده از بین نمیروند ، مقدای خمیر دندان روی سطوح بمالید و با دستمال آن قسمت را تمیز کنید.

5 نشانه گذاری در نقاط مختلف با استفاده از خمیردندان
زمانی که می خواهید یک تابلو و یا شیئی را به دیوار آویزان کنید ، نقطه ی مورد نظر خود را با خمیردندان مشخص کنید و سپس آن را در محل مورد نظر آویزان کنید.در این حالت زمانی که تابلو یا شی مورد نظر خود را از دیوار موقتا بردارید و بخواهید آن را مجددا نصب کنید ، به راحتی محل نصب را یبینید.

6 پاک کردن چراغ های جلوی خودرو با کمک خمیر دندان
به مرور زمان ممکن است دیواره ی شیشه ی محافظ چراغ های ماشین کدر شود که با خمیر دندان می توانید آن را شفاف کنید.

7 درخشان کردن جواهرات با استفاده از خمیردندان
برای این که جواهرات جلای بهتری داشته باشند، کمی خمیردندان روی مسواک بمالید و جواهرات را شست وشو دهید.

8 پاک کردن جوهر ماژیک از سطوح چوبی به وسیله خمیر دندان
معمولا سطوح چوبی مثل میز تحریر ، ممکن است در زمان استفاده ،اثر ماژیک روی آن ها بماند.برای پاک کردن خطوطی که با ماژیک روی این سطوح ایجاد میشود، از خمیر دندان استفاده کنید.

نظرات