Home
فوریه 4, 2020

روغن هایی که استفاده از انها شمارا خوشکلترو زیباتر می کند|بخش زیبایی |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...
Written by

سلام‌ به دوستان عزیزم.اکثر خانم ها ب زیبایی صورتشون اهمیت زیادی میدهند امروز قصد داریم با معرفی چند روغن گیاهی پوستتون رو شاداب تر و زیبا تر کنیم.لطفا شیر و کامنت یادتون نره واگر تاکنون ما رو سابسکرایب نکردید ما رو سابسکرایب کرده و زنگوله را روشن کنید.

۱:: روغن کنجد برای دندانها :
اگر می خواهید دندان های سفید و سالم داشته باشید، می توانید از کنجد استفاده کنید ؛ روغن کنجد از مقدار زیادی مولتی ویتامین اسید ی و عناصر تشکیل شده است به همین دلیل ، دندان را با روغن کنجد بشویید تا لبخند سفید و زیبا داشته باشید این روغن هم چنین به بازسازی بافت ها ی ، دهان و زبان کمک می کند .
برای سفید شدن سریع دندان ها بعد از مسواک زدن به اندازه یک قاشق غذاخوری روغن کنجد را داخل دهان بچرخونید و اجازه دهید یک ربع این روغن داخل دهان و بین دندان ها بماند. تکرار این کار به مدت 5 روز در هفته اثر فوق العاده ی خواهد داشت.

۲::روغن ختمی برای رشد مو
برای پرپشت شدن مو روغن ختمی یک گزینه عالی است. با ویتامین ث می توانید کلاژن مو را بالا ببرید. این روغن هم چنین به تغذیه و تقویت ریشه های مو کمک می کنند و این ماده قادر به بهبود فولیکولها و عملکرد صحیح آن است. بدون شک این نوع روغن به شما کمک می کند حجم بیشتری به موهایتان بدهید.

۳ روغن کرچک برای مژه و ابروها :
روغن کرچک برای ابروها و مژه ها عالی و استفاده مداوم آن بسیار مفید است، این یک روغن عالی برای بهبود فرآیندهای متابولیک در سلول ها است. هم چنین اسید استئاریک و لینولئیک موجود در این روغن گیاهی رطوبت را حفظ می کنند و باعث حفاظت از موها در برابر خشکی، حرارت و خورشید می شوند.
۴ روغن تخم کتان برای پاکسازی چهره
. این روغن به عنوان بهترین درمان برای مبارزه با مواد مضر بدن در نظر گرفته می شود.
این روغن قادر به تامین اسیدهای چرب، ویتامین و پتاسیم برای بدن است که مصرف آن را تقریبا حیاتی می کند. هم چنین به تصفیه بدن کمک می کند. اگر این روغن را پیوسته یک هفته مصرف کنید، شاهد بهبود قابل ملاحظه ای در فرآیندهای متابولیکی خواهید بود پس برای گنجاندن آن در رژیم غذایی خود به عنوان یک جز اضافی تردید نکنید.

نظرات