Home
Oct 11, 2019

حواشی حضور بانوان در ورزشگاه آزادی | در بازی ایران 14 کامبوج 0

فیلم هندی دوبله فارسی با هنرنمایی شاهروخانفیلم هندی دوبله فارسی با هنرنمایی شاهروخانفیلم هندی دوبله فارسی با هنرنمایی شاهروخانفیلم هندی دوبله فارسی با هنرنمایی شاهروخانفیلم هندی دوبله فارسی با هنرنمایی شاهروخان (بدون رای)
Loading...
Written by

یک روز تاریخی در فوتبال ایران. پس از سال ها در استادیوم هرچند که به صورت محدود و با فشار فیفا، اما به هر حال به روی بانوان باز شد و آن ها توانستند بازی تیم ملی کشورشان را از نزدیک نگاه کنند. در بلیت فروشی این بازی ۴ جایگاه در اختیار بانوان قرار گرفت و نکته جالب این بود که در فاصله چند ساعت تا شروع بازی، هواداران زیادی وارد جایگاه‌ها شده‌اند.
در داخل استادیوم مسئولان ورزشگاه احتمالا برای خودشیرینی جلوی ناظرین فیفا با اقلام خوراکی مختلف از بانوان پذیرایی می‌کردند.
البته بعد ازدحام جمعیت خانوما پشت در ورزشگا، چهار جایگاه بانوان به پنج تبدیل شد. هرچند که اگر ده برابر هم بود، بازهم متقاضی برایش وجود داشت.
حضور بانوان البته نتیجه داد و ایران تونست این بازی رو با نتیجه 14 بر صفر از کامبوج ببره
دختران زیادی در ورزشگاه بودند که میدونستند دلیل اجازه حضورشون تو ورزشگاه ماجرای دختر آبی بود. که در نهایت فیفا فدراسیون ایران رو مجبور کرد که اجازه حضور بانوان در ورزشگاه رو بده.
البته این شروع یک داستان بلنده، حضور بانوان در مسابقات لیگ و جایگاهی که خانواده ها و دوستان بتونند در کنار هم از فوتبال لذت ببرند میتونه مراحل بعدی باشه
#دختر_آبی

=================
Please note that we take copyright seriously. Please email [email protected] before taking any action and we will aim to resolve any issues as quick as possible.
======
Rubix Cube by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution license (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: http://audionautix.com/
=================

بازدید: 6
نظرات

اتصال شما به اینترنت قطع است