Home
فوریه 10, 2020

انسانهایی با توانایی های ماورایی که واقعا وجود دارند|بخش عجایب پرشین تی وی|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...
Written by

با سلام به شما همراهان گرامی. شخصیت های تخیلی با توانایی های خارق العاده برای همیشه در ذهن ما هستند.اما انسان هایی هستند که این توانایی ها رو در زندگی واقعی دارند در این ویدیو شما رو با این شخصیت ها آشنا می سازیم.لطفا شیر و کامنت یادتون نره واگر تاکنون ما رو سابسکرایب نکردید زنگوله را روشن کنید.
1_بتمن واقعی

والدین این پسر با توانایی عجیب وی درسن 2 سالگی با تشخیص بیماری رتینوبلاستوما نوعی سرطان چشمی توسط پزشک متوجه شدند که خیلی زود فرزندشان نابینا خواهد شد ، او بینایی هر دو چشم خود را در اوایل نوجوانی از دست داد . در سن 5 سالگی شروع به ایجاد ارتباط با دنیای اطراف از طریق موسیقی و صدا کرد و کم کم با کمک ایجاد صداهای کوتاه با زبانش با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار کرد دقیقا مثل خفاش ها که این کار را برای پژواک انجام می دهند. نابینایی مانعی برای او نبود و او همواره به فعالیت ها و بازی های مورد علاقه اش مثل دوچرخه، اسکیت و بالا رفتن از درخت را ادامه می داد تا اینکه در سن 16 سالگی براثر بیماری سرطان جان خود را از دست داد.

_2 مرد برفی

این مرد که بدون لباس و تنها با یک شلوارک به قله کوه کلیمانجارو آن هم در سردترین روزهای زمستان صعود کرد می تواند به راحتی سرما را تحمل کرده و رکوردی به نام خود در کتاب گینس ثبت کند.

3- مرد الکتریکی

از لقب او پیداست که بدنش هیچ مشکلی با برق و جریان الکتریسیته ندارد و می تواند مقدار زیادی انرژی برق را در بدن خود تحمل کند.

4- مرد عنکبوتی هند

او که توانایی صعود از قله های سنگی بدون استفاده از هیچ ابزار و محافظی را دارد این عنوان را از آن خود کرده ، جالب ترین بخش توانایی او صعود و بالا رفتن از کوه به جهت برعکس است یعنی به صورت عقب عقب رفتن از کوه بازهم بدون هیچ ابزار و نگهدارنده ای است. این مرد جوان بلندترین کوه کارناتاکا را به صورت حرکت به جهت مخالف خود فتح کرده است.

5- پادشاه شکنجه

از خوردن آتش تا قورت دادن شمشیر تنها بخش از اجراهای غیرقابل باور این مرد بوده ، مردی که هیچ دردی احساس نمی کرد و به راحتی بدترین آسیب ها را به بدن خود وارد می نمود

6- تغییر دهنده درجه حرارت بدن

این راهب تبتی با روش مدیتیشن درجه حرارت بدن خود را تغییر می دهد ، تغییری قابل توجه که بارها و بارها توسط ابزارآلات مخصوص پزشکی اندازه گیری و بررسی شد.

_7 جواهر چین

اینکه چرا نام این استاد ورزش های رزمی را جواهر چین گذاشته اند مطمئنا به دلیل توانایی فرا انسانی اش است این مرد با دستانش حرارتی نزدیک به حرارت نقطه جوش تولید می کند. یکی دیگر از توانایی های این مرد ایستادن روی لبه ی یک ورقه نازک کاغذ است.

_8 مردی که هواپیما می خورد

این مرد که به "آقای همه چیز خور" مشهور است ،که هر چیزی را می توانست بخورد مثل لاستیک، فلز و شیشه. بزرگ ترین غذای او که خوردنش دو سال طول کشید یک هواپیما بود و سرانجام در 57 سالگی بامرگ طبیعی از دنیا رفت

_9 سوپر سامورایی دنیای مدرن

مرد جوان با رکوردهای بسیار در کتاب گینس از قبیل دو نیم کردن گلوله ای که با سرعت 200 مایل در ساعت درحال حرکت بود و بریدن توپ تنیسی که با سرعت 708 کیلومتر در ساعت به سمت او می آمد با ابزاری به نام شمشیر مخصوصش.

نظرات